Lietuvių LatviųПо-pусскиEnglish

DUK

Prekių krepšelis (0)

1. Kaip dažnai rekomenduojama keisti alyvą variklyje?

Tai priklauso nuo daugelio faktorių: automobilio amžiaus, kokiais keliais ir kokiomis klimato sąlygomis važinėjate, kokią alyvą naudojate ir kitų. Siūlytume pasižiūrėti variklio gamintojo rekomendacijas kokią alyvą naudoti ir kas kiek kilometrų ją keisti. Paprasčiausia rekomendacija būtų: alyvą keisti du kartus per metus - pavasarį ir rudenį. Tačiau tai tinka tik tiems automobiliams, kurie per metus nuvažiuoja apie 20 000 km.2. Kuo skiriasi sintetinė, mineralinė ir pusiau sintetinė alyvos?

Sintetinės alyvos yra gaminamos iš sintetinių bazinių alyvų ir priedų. Sintetinės alyvos turi puikias darbines savybes tiek labai šaltose, tiek labai karštose sąlygose. Taip pat šios alyvos puikiai saugo variklį nuo korozijos.

Mineralinės alyvos yra gaminamos iš mineralinių bazinių alyvų ir priedų. Šios bazinės alyvos yra daug pigesnės, lyginant su sintetinėmis bazinėmis alyvomis, tačiau pasižymi prastesnėmis darbinėmis savybėmis.

Pusiau sintetinės alyvos yra gaminamos iš sintetinių bazinių alyvų ir mineralinių bazinių alyvų, kurios yra proporcingai sumaišomos alyvoje, taip pat priedų. Tai daroma, siekiant prailginti alyvos ekploatavimo laiką ir pagerinti jos kokybę.3. Ar būtina keisti variklinę alyvą, jeigu reguliariai į variklį įpilu naujos alyvos?
Taip, alyvą būtina keistis. Net jeigu jūs reguliariai įpilate naujos alyvos, būtina išleisti seną alyvą su visais nešvarumais ir pakeisti ją nauja.
Visos teisės saugomos © UAB "Autochemija" 2007